Nurdağı'nda Kitap günleri başladı
Nurdağı Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Kitap Günleri başladı. Şamil Tayyar Kültür Merkezi'ndeki etkinliğe çok sayıda şair ve yazar katıldı. Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, geçtiğimiz yıl büyük ilgi gören Kitap Günleri'nin artık geleneksel hale geldiğini söyledi.
YOĞUN KATILIM İLE AÇILIŞ YAPILDI
Nurdağı 2. Kitap Gümleri etkinliği Tayyar Kültür Merkezi'nde başladı. Nurdağı Kaymakamı Sinan Korkmaz, Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Yıldırım tarafından açılış kurdelesi kesilen kitap günlerine yazar ve şairlerin yanı sıra vatandaşlarda büyük ilgi gösterdi.
KAVAK VATANDAŞLARI DAVET ETTİ
Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, etkinlikte yaptığı konuşmada kitap okumanın önemine vurgu yaparak, ''Her kitap farklı bir dünyadır. Yaşamsal alandaki birçok sorunun cevabını kitaplarda bulabiliriz. Bu nedenle tüm hemşerilerimizi 2. Kitap Günleri etkinliğimize bekliyoruz.'' dedi.
Bir Yorum Bırakın