İhalesi tamamlanan Nurdağı-Gaziantep otoyolunda nihayet temel atma öreninin tarihi de netleştirildi. 1 Eylül Perşembe günü Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'nun katılımıyla temeli atılacak otoyol Nurdağı ve Gaziantep'te büyük sevinç oluşturdu.
BAŞKAN KAVAK SOSYAL MEDYADAN DUYURDU
Konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabından kısa bir açıklama yapan Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, ''Hemşerilerimizin uzun zamandır beklediği, yakınen takipçisi olduğumuz Nurdağı-Gaziantep Yolu'nun temel atma töreni Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu'nun da katılımıyla 1 Eylül Perşembe günü saat 15.00'da yapılacak. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Nurdağımıza ve Gazi şehrimize hayırlı uğurlu olsun.'' dedi.
''NURDAĞI CAZİBE MERKEZİ HALİNE GELİYOR''
Nurdağı'nda ulaşım alanında önemli projelerin hayata geçirildiğini belirten Başkan Kavak, ''Nurdağı-Gaziantep Ototyolu'nun yanı sıra, yapımı devam eden otogar projemiz Nurdağı'na önemli vizyon katacaktır. Bunların yanı sıra şehir içi dolmuşlarımızda hizmet vermeye başladı. Ulaşılabilir ve yaşanılabilir bir Nurdağı hedefimize çok yakınız. İnşallah diğer projelerimizle birlikte Nurdağı cazibe merkezi haline gelecektir'' diye konuştu.
''EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDİYORUM''
Nurdağı-Gaziantep otoyolunun hayata geçirilmesinde Gaziantep Milletvekillerinin yanı sıra Bakanlığı döneminde tüm yatırımlara öncülük eden sayın Abdülhamit Gül'e, Gaziantep Valisi davut Gül, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve Ak Parti MKYK üyesi Şamil Tayyar'a ilçe halkı adına teşekkür eden Başkan Kavak, ''Gaziantep Modeli Nurdağı'na da dokundu. Bizlerde Nurdağı'na ortak akılla düşünüp müşterek akıl ile projeleri hayata geçiriyoruz. Halkımıza daha iyi hizmet verebilmek için yeni projelerimizi de hızla hayata geçireceğiz'' ifadelerini kullandı.
Bir Yorum Bırakın